درباره ما

 
توسعه علوم سرو دانش با هدف توسعه مدیریت و دانش رایانه در حوزه های مختلف،فعالیت خود را آغاز نموده است.
این مرکز یکی از مراکز قدرتمند در برگزاری دوره های MBA می باشد. همان طور که می دانید MBA به عنوان یکی از پر مخاطب ترین رشته ی تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در جهان شناسایی شده است. همپایی این مرکز با دانشگاه ها و دیگر موسسات آموزشی معتبر ، سطح گسترده تری را در راستای پذیرش دانش پژوهان  دوره های بین المللی برای این مرکز فراهم ساخته است.
سروش اندیشه براساس نیازسنجی حوزه ی پر اهمیت آموزش، دوره های خود را با تنوع بیش از 100  عنوان دوره ی کوتاه مدت پایه ریزی نموده است. کیفیت آموزشی منحصر به فرد و پیشروی دوره ها بر اساس سرفصل های بین المللی و نظارت دقیق بر انجام عملیات آموزش، باعث شده است که سطح کیفی دوره های در حال برگزاری در مراکز آموزشی سروش اندیشه را بالاتر و بهینه تر بنماید.
به همین منظور سامانه الکترونیکی ای سروش ثبت و راه اندازی شد و به عرصه ی علم و فن آوری پای نهاد ، همچنین سامانه مرکز در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت گردید و به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.
تمامی علاقه مندان از جمله مدیران و مسئولان ، صاحبان کسب و کار ، دانشجویان رشته های مدیریت و رایانه و عموم مردم محترم میتوانند با بهره گیری از امکانات منحصربفرد آموزشی و مشاوره ای این مرکز جهت ارتقاء سطح علمی و عملی خود و رسیدن به اهداف بلند خویش گام های موثری بردارند.
لذا این مرکز با راه اندازی سامانه آکادمی اینترنتی خود اقدام به برگزاری دوره های کوتاه مدت شاخه های مختلف مدیریت بلاخص ام بی ای با گرایشهای خدماتی و تخصصی و دوره های غیرحضوری سرممیزی ایزو و همچنین دوره های تخصصی رایانه در رشته های مختلف نموده است.سروش اندیشه با در اختیار داشتن سرور اختصاصی از کمپانی معظم XLhost و همچنین مانیتورینگ 24 ساعته سرور ، محیطی امن و با کیفیت را برای کاربران فراهم آورده است تا در هرساعت از شبانه روز با بهترین سرعت و امنیت از خدمات وبسایت استفاده نمایند.
کلیه ی علاقه مندان با گذراندن این دوره ها به صورت کاملا غیر حضوری و در بستر اینترنت و با پشتیبانی دائم اساتید این رشته ها ، سطح علمی خود را بالا برده ودر پایان نیز گواهینامه های معتبر بین المللی از آکادمی های بسیار مطرح و معتبر داخلی و خارجی را با صرف هزینه بسیار ناچیز هم از لحاظ زمانی و هم مادی دریافت نمایند.
سروش اندیشه در حال حاضر گواهینامه های پایان دوره خود را طبق تفاهم نامه ها و تاییدیه های مختلف با آکادمی های بزرگ بین المللی در شاخه های مدیریت و رایانه صادر و به فراگیران اعطا مینماید.
شما میتوانید با ورود به لینک آکادمی با این مراکز بیشتر آشنا شده و اعتبارات و نمونه گواهینامه های این مرکز را ملاحضه نمایید.

سرو دانش:
  • دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت، معدن و تجارت برای برگزاری کلیه دوره های آموزشی الکترونیکی  میباشد.
  •  در پایگاه ساماندهی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.
  • کاندیدای برترین وبسایت آموزشی کشور در ششمین جشنواره وب ایران میباشد.
  • بیش از 1500 نفر فراگیر در دوره های آموزشی خود در سراسر کشور را تحت پوشش دارد که روز به روز به تعداد این عزیزان افزوده شده و تاکنون کوچکترین نارضایتی به مرکز منعکس نشده است.
  • فراگیران زیادی از بزرگترین سازمانهای کشور از جمله شهرداریها، استانداری ها، شرکت نفت و پتروشیمی، صداوسیما، منطقه آزاد کیش، بهزیستی، آموزش و پرورش، سازمان محیط زیست، بیمارستان محک،اداره پست جمهوری اسلامی ایران، کارخانجات و شرکتهای بزرگ تجاری را تحت آموزش قرار داده و همچنین تعداد کثیری از دانشجویان، اساتید و نخبگان علمی کشور نیز از خدمات این مرکز بهره برده اند.
  • برگزار کننده کارگاه ها، سمینارها و دوره های آموزشی کوتاه مدت در سراسر کشور ویژه دانشجویان،شاغلین و پرسنل ارگانها و شرکتها ی مختلف با بهترین متد آموزشی و اساتید مجرب میباشد.
  • تنها سیستم آموزش الکترونیکی آفلاین و آنلاین ویژه دوره های ایزو در کشور را داراست.
  • تنها برگزار کننده دوره های رباتیک به صورت الکترونیکی در کشور .
  • و...


در پایان مرکز آموزش مجازی سرو دانش امید دارد بتواند قدم هایی هرچند
کوچک در جهت کمک به عرصه مدیریت و رایانه این کشور عزیز برداشته و بردارد.